Послуга відшкодування збитків (Страхування)

Наші клієнти мають можливість застрахувати автомобіль від додаткових ушкоджень під час транспортування машини з США в Україну. Для отримання більш детальної інформації надсилайте заявку на консультацію

Компанія StarCars вводить нову послугу для клієнтів: компенсація потенційних пошкоджень авто при транспортуванні з США. Відшкодуванню збитків підлягають усі автомобілі вартістю на аукціоні не більше 75 000 доларів. Для автомобілів які коштують дорожче, діє індивідуальна програма.


Послуга відшкодування збитків


Ця послуга має основну задачу – убезпечити клієнтів СтарКарс від додаткових витрат по ремонту авто, які, на жаль, трапляються під час транспортування машини з США в Україну. Частіше всього додаткові витрати викликані легкими пошкодженнями лакофарби, або стекол авто. Це трапляється при завантаженні авто, або під час переправи у випадках, коли вантаж було закріплено неналежним чином. Саме від таких випадків компанія СтарКарс вважає за потрібне уберегти своїх клієнтів і відшкодувати ймовірні витрати.


Яким чином визначаються пошкодження


Послуга відшкодування збитків діє лише у період знаходження та завантаження авто у порту США, та під час вивантаження машині у порту Одеси. Коли автомобіль прибуває до порту відправлення в Америці, створюється ретельний фотозвіт стану автомобіля, та відзначаються усі наявні пошкодження. Якщо під час вивантаження машині в Україні на автомобілі виявлені додаткові пошкодження, відбувається незалежна оцінка вартості збитків, які компенсуються клієнтові. Послуга компенсації збитків надається клієнту за добровільним погодженням на основі укладання договору.


При яких випадках відшкодовується збиток


Послуга відшкодування збитків розповсюджується на наступні випадки:
а) Збиток від повної загибелі автомобіля, пошкодження, втрата або часткове пошкодження машини, які настали у результаті будь-яких наслідків, окрім тих, що прописані у додатку до Договору на надання послуги.
б) Збитки, витрати і внески внаслідок аварії, що були викликані необхідністю запобігти повній втраті вантажу, у результаті будь-яких обставин, окрім тих, що прописані у додатку до Договору на надання послуги.
в) Всі доцільні, або необхідні витрати по рятуванню вантажу, або зменшенню збитків і встановлення його розміру, якщо такий збиток компенсується за умовами Договору.


При яких випадках збиток не відшкодовується


Компенсація збитків за послугою не відшкодовується у наступних випадках:
а) У разі виявлення пошкоджень на частинах авто, які не були відзняті у процесі створення фотозвіту у США при завантаженні машині в порту.
б) У разі пошкодження днища, порогів, дисків або гуми при завантаженні.
в) У разі пошкоджень, які були заподіяні прикріпленими деталями до авто: ланцюги, ремені, дерев’яні колодки і т.д.
г) У разі пошкодження вітрових стекол, які були завдані у результаті не закріпленого (не зачиненого) капоту або багажнику.
д) У разі появи грибка або плісняви в салоні.


Сума компенсації збитків


Послуга передбачає 100 проценту та 130 проценту компенсацію збитків. При послузі компенсації у 130% покривається вартість авто, витрати на транспортуванні, оформлені та витрати, які супроводжуються при трансфері, а саме: простої у портах, брокерські або експедиторські послуги і т.д. Тобто, при компенсації у 130% відшкодовуються абсолютно усі витрати клієнта під час трансферу авто з США в Україну.


Період дії послуги відшкодування збитків


Послуга діє у період від моменту завантаження машини в порту США при обов’язковій наявності фотозвіту, і до моменту повного вивантаження машини в українському порті, включаючи можливий процес перезавантажувального зберігання машини у порту, але не більше 30 днів.


Франшиза


Франшиза – це сума збитку, яка не компенсується. Франшиза передбачена задля того, щоб уникнути досить важкого та дорогого процесу оцінки вартості збитку, який був завданий через незначні пошкодження. Франшиза за послугою становить:

  • $ 100 якщо вартість авто на аукціоні складає не більше $ 5 000
  • $ 200 якщо вартість авто на аукціоні складає $ 5001 - $ 10 000
  • $ 350 якщо вартість авто на аукціоні складає $ 10 001 - $ 35 000
  • $ 500 якщо вартість авто на аукціоні складає $ 35 001 - $ 75 000

У разі, якщо вартість авто на аукціоні перевищила суму у 75 000 доларів, послуга відшкодування збитків обговорюється індивідуально.


Етапи відшкодування збитків


Відшкодування збитків проходить за такими етапами:

  • Етап 1 - фіксація пошкоджень в порту США
  • Етап 2 - фіксація наявності пошкоджень по прибуттю авто в порт Одеси
  • Етап 3 - огляд пошкоджень
  • Етап 4 - оцінка збитку
  • Етап 5 - отримання компенсації.

Основа оцінки збитку


Базисом визначення суми відшкодування збитків є експертиза, яка проводиться експертом-автотоварознавцем відповідно до Методики проведення товарознавчої експертизи колісних транспортних засобів, затвердженої Указом Міністерства юстиції № 142/5/2092 від 24 листопада 2003 року. Відшкодування не може бути у натуральному вигляді (по факту рахунку з СТО). Сума збитку відшкодовується у грошовій формі відповідно до експертного висновку експертом-автотоварознавцем, який виконується партнером компанії - ТОВ "СЗУ Україна".

Безкоштовна консультація з питань покупки авто в США

Задати питання

Відгуки

Всі відгуки
Top