Авто з Канади

Фiльтри
Сортувати
Сортувати :

Від знайомства з компанією-посередником до розмитнення: усі етапи придбання автомобіля з Канади не відрізняються від процесу купівлі машини з Америки. Однак, купити автомобіль з Канади можна іноді більш вигідно. З огляду на це та низку інших факторів Канаду можна вважати одним з альтернативних варіантів для пригону вживаного авто.

Переваги замовлення авто з Канади

Без сумніву, ціна є однією з найбільших переваг та головних причин вибору канадських аукціонів, оскільки там часто можна знайти автомобіль за нижчою ставкою, ніж в США. З-поміж додаткових переваг, які приваблюють покупців, фахівці здебільшого виокремлюють кращий технічний стан, ніж в аналогів на вторинному ринку України. До того ж пробіг в канадських автомобілів розраховується в кілометрах — Вам не доведеться витрачати кошти на перепрошивку. Також часто доступний широкий асортимент автомобілів з потужними двигунами. Зрештою, щоразу на аукціонах доступна велика кількість різноманітних машин, тож є велика ймовірність, що нам вдасться швидко знайти омріяне Вами авто.

Етапи співпраці: що пропонує «StarCars»?

Наша компанія вважає, що посередник повинен надавати вичерпні консультації та повний юридичний супровід покупки.

  • Співпраця з «StarCars» починається зі спільного вибору авто з огляду на Ваш бюджет та побажання. Ми добре орієнтуємося на ринку та вміємо підбирати машини з оптимальним співвідношенням якості та ціни, тому завжди демонструємо аналоги для порівняння та розповідаємо про найбільш вигідні варіанти аукціонних машин. До того ж менеджери завжди на зв’язку і готові відповісти на всі Ваші питання під час нашої співпраці.
  • Відшукавши вдалий варіант, ми укладаємо договір. У день торгів «StarCars» викуповує потрібну автівку, а також перевіряє правдивість інформації щодо її технічного стану та історії. Перевірка VIN-номера — обов’язкова складова процесу.
  • Після ухвалення усіх юридичних питань, наша компанія займається контролем транспортування автомобіля: від аукціону до прибуття в Україну. Ми гарантуємо налагоджений процес доставки на всіх етапах — і морем, і сушею.
  • Коли автомобіль прибув в Україну (здебільшого це займає 6-8 тижнів) відбувається процедура розмитнення.
  • Після проведення усіх необхідних платежів, наша компанія також може розрахувати вартість ремонту, замовити потрібні деталі, відремонтувати машину «під ключ» або порадити надійні СТО, а також зареєструвати та застрахувати авто.

Ми можемо взяти на себе всі етапи купівлі та підготовки автомобіля до експлуатації. Все, що від Вас потрібно — визначитися з тим, який Ви б хотіли автомобіль та чітко знати свій бюджет на початку нашої співпраці. Отже, зазвичай у ціну входять: вартість авто, аукціонний збір, доставка, ремонт та сертифікація.
Що безпосередньо впливає на ціну автомобіля з Канади? Найбільше вартість залежить від марки, моделі, року випуску, типу двигуна, пробігу, комплектації, типу кузова, пошкоджень та їхнього характеру.
Купівля вживаного авто — це оптимальний варіант для тих, хто хоче придбати якісне авто з хорошою комплектацією за приємною ціною. Канадські аукціони є менш популярними за американські серед компаній-посередників, проте перші нічим не поступаються другим, а інколи навіть перевершують їх за кількістю вигідніших пропозицій.
Якщо у Вас немає повної суми для придбання вживаного авто, Ви можете оформити кредит. Однак, пропозиція стосується лише тих вживаних автомобілів з Канади, які зараз є у нас в наявності.

Відгуки

Всі відгуки
Top