Авто з Кореї

Фiльтри
Сортувати
Авто з Кореї у Львові, Києві, Одесі Starcars

Замовляйте авто з Кореї!

Продаж Корейських автомобілів в Україні: цілі авто без ДТП, заводське ГБО (газобалонне обладнання), великий вибір дизельних моторів. Доставка в Україну (Одеса, Львів, Київ) 2-2,5 місяці. 50 - 60 Авто з Кореї в наявності. Для отримання консультації відправляйте заявку.
Сортувати :

Авто з Кореї від «StarCars»

В останні десятиріччя на автомобілі з Південної Кореї є чималий попит. Багато українських водіїв мріють про автівку з Кореї, однак нові машини для багатьох залишаються розкішшю. Втім, є хороший варіант — придбання корейського авто з пробігом. Щоб отримати якісний транспортний засіб та зекономити час, можна скористатися послугою «під ключ» та отримати бажану модель в межах свого бюджету.

Чому замовляють авто з Кореї?

Якщо поглянути на відгуки покупців, які вже замовили автівку з Південної Кореї, можна зрозуміти, чому ці машини стали такими популярними. Корейські виробники значно потіснили долю американських та європейських компаній на ринку. Це зумовлено такими факторами:
Південнокорейські машини мають стильний дизайн, що є важливим для багатьох покупців.
Автівки з Південної Кореї виготовляють з урахуванням екологічних протоколів.
Технічні показники й експлуатаційні характеристики більшості автомобілів на високому рівні. Це потужні машини з гарною керованістю та простим управлінням.
Дороги в Кореї в чудовому стані, а середньостатистичний водій цієї країни проїжджає не більше 10 тис. км на рік. З огляду на це транспортні засоби з пробігом мають не тільки привабливу ціну, але й значний робочий ресурс.

Як замовити авто з Кореї через посередника?

Купити авто з Кореї за ціною меншою на 30-40%, ніж на вторинному авторинку України, можна в нашій компанії «StarCars». Ми купуємо популярні моделі на автомобільних аукціонах Південної Кореї. Аукціони — закриті заходи, на яких мають право бути присутніми лише зареєстровані юридичні особи, що отримали спеціальний дозвіл. Під час подібних заходів наша компанія викуповує автомобіль, параметри якого задовольняють замовника. Згодом ми транспортуємо викуплене авто в Україну й оформляємо необхідні документи. Отже, процедура співпраці складається з таких етапів:

  • підбираємо автомобіль, з урахуванням потреб замовника, пропонуємо різні варіанти з огляду на наявний бюджет;
  • розраховуємо остаточну суму ще до початку торгів на аукціоні;
  • якщо замовника усе влаштовує, укладаємо угоду;
  • за умовами підписаного договору наша компанія бере участь в торгах та викуповує авто;
  • відповідно до договору замовник перераховує кошти на наш рахунок;
  • процедура займає не більше 6-8 тижнів;
  • розмитнення автомобіля на кордоні.

Далі власник може зареєструвати автомобіль на власне ім’я. Ми допомагаємо також отримати страховку. До того ж у вас є можливість придбати машину з уже наявних в нашому автосалоні.

Чому вигідно оформити замовлення в StarCars?

Компанія має великий досвід у сфері надання посередницьких послуг під час замовлення автомобілів з Кореї та США. Ми здобули хорошу репутацію серед клієнтів та пропонуємо надійний сервіс. Також наша компанія змогла завоювати довіру в українських та закордонних партнерів. Ми ретельно плануємо логістику й вимогливо ставимося до питань безпеки. Зробивши замовлення в «StarCars», ви отримаєте якісне авто з Кореї за вигідною ціною.

Відгуки

Всі відгуки
Top