Кредит для Фізичних Осіб

Надсилайте заявку щоб отримати консультацію з питань кредитування. У нас найбільший вибір банків партнерів для отримання кредиту на покупку БУ авто з США

Кредит на придбання авто з США від компанії StarCars - це чудова можливість втілити в життя давнішню мрію. Підписавши угоди с банками-партнерами, компанія СтарКарс надає можливість кожному клієнту придбати автомобіль з США у кредит. Свої кредитні програми пропонують банки «OTP Банк», АТ «Банк Кредит Дніпро», ПуАТ «КБ« Акордбанк», ПАТ« Кредобанк». Пропозиція діє також для юридичних осіб.

Кредитуванню підлягають усі автомобілі, що знаходяться в Україні, розмитнені та готові до експлуатації.

Розстрочка платежу можлива на автомобілі для придбання у США (під замовлення). Докладніше про умови читайте нижче.

Кредитні умови від наших партнерів

Назва банку
Назва програми
Наявність застави
Валюта кредиту
Строк кредиту
Сума кредиту
Проц. ставка, річних
Щомісячна комісія
Одноразова комісія
Пакет документів
Гроші на авто "Партнерський"
Без застави
грн
до 84 міс.
до 1 000 000 грн
0,01%
відсутня
від 5,99% до 33,99% в залежності від строку кредиту
паспорт;
ідентификаційний код;
довідка з місця роботи;
дог. к-п на авто яке купується;
рахунок-фактура;
договір, що підтверджує намір покупки авто.

Кредит - це дійсно вигідно

Автомобіль не є заставою


Компанія СтарКарс пропонує унікальні умови кредитування, при яких автомобіль не виступає у ролі застави й не може бути відчуженим. Таким чином, ви можете бути впевнені, що машина є вашою власністю і ніхто не може на неї претендувати. Таких умов на ринку кредитування не пропонує жодна компанія.


Безпечна покупка


Якщо у вас є сумніви через обов’язкову заставу, яку вимагає аукціон, вам достатньо оформити кредит на суму, якої буде достатньо для придбання машини на аукціоні, її доставки в Україну та послуги компанії СтарКарс. По прибутті авто в Україну у вас буде можливість погасити кредит достроково. Це говорить про те, що банк-партнер виступає у ролі гаранта того, що сплачені вами кошти підуть за призначенням.


Значна економія


Будь-який кредит передбачає деякі переплати, проте навіть з урахуванням процентів по кредиту, остаточна вартість машині, яка була придбана в Америці, все одно буде значно нижчою ніж вартість аналогічного авто на українському ринку. Як правило, кредитування клієнтів більшістю кредитних установ, відбувається на умовах, які роблять купівлю авто надто дорогою. Пропозиція від StarCars відрізняється від більшості таких умов. Наприклад, Honda Accord 2013 року випуску з США після всіх витрат на трансфер, обійдеться покупцеві приблизно в 14 500 доларів США, тоді як в Україні ціна подібної машині складає щонайменше 21 000 доларів, якщо брати до уваги відсотки по кредиту.

Відстрочка платежу від StarCars

Для тих, хто не бажає, або не має можливості оформити кредит, компанія СтарКарс пропонує відстрочку платежу. За цією пропозицією, ви маєте можливість придбати авто за наступних умов:

  • Поділ суми 70/30%, де 30% коштів є клієнтськими, а 70% - максимально можлива сума залучення коштів компанії СтарКарс.
  • Загальна сума включає всі необхідні платежі на придбання автомобіля на аукціоні, збори та податки аукціону та вартість доставки з США з супутніми витратами (брокер, експедитор і т.д.).
  • Валюта відстрочки - долар США.
  • Відсоткова ставка може бути змінною і розраховується в індивідуальному порядку.
  • Індивідуальні умови послуги розстрочки (сума залучених коштів компанії, відсоткова ставка, термін відстрочки і т.д.) обговорюється з клієнтом окремо.

Безкоштовна консультація з питань покупки авто в США в кредит

Задати питання

Відгуки

Всі відгуки
Top